Zajišťujeme veškeré služby spojené s převody nemovitostí

Zajišťujeme veškeré služby spojené s převody nemovitostí

Naše advokátní kancelář Kestlová, Rotterová & Mádr se specializuje na poskytování služeb spojených s nakládáním s nemovitostmi, včetně prodeje, darování, vypořádání spoluvlastnictví a směny nemovitostí. Poskytujeme úvodní poradenství a zajistíme všechny potřebné kroky, včetně komunikace s katastrálním úřadem a zpracování smluv.

Navíc nabízíme také služby advokátní úschovy, které zaručují bezpečnost a ochranu při úhradě kupní ceny pro prodávajícího i kupujícího. S námi můžete vyřešit celý převod nemovitosti rychle, bezpečně a na jednom místě.
 

Jaké situace u nás můžete řešit?

Jako advokátní kancelář máme bohaté zkušenosti ve všech oblastech spojených s převody nemovitostí a poskytujeme služby také pro realitní kanceláře, z nichž jsme certifikovaným partnerem realitní kanceláře RE/MAX.

Naši klienti se na nás obracejí především v otázkách koupě a prodeje nemovitostí, darování, směny, vypořádání spoluvlastnictví, společenství vlastníků jednotek, dělení a scelování pozemků. Pokud máte jakékoli další dotazy nebo potřebujete poradit v jiné záležitosti týkající se nemovitostí, neváhejte se na nás obrátit – rádi Vám pomůžeme najít vhodné řešení pro Vaši situaci.
 

Jak to probíhá v praxi?

Pokud máte zájem o naše právní služby v oblasti nemovitostí, kontaktujte nás prosím telefonicky na telefonním čísle 606 874 533 nebo e-mailem na adrese rotterova@akkrm.cz.

Tady je postup, jak to probíhá:

  1. Dohodneme si schůzku a probereme vaši situaci a najdeme nejlepší způsob, jak ji řešit. Jsme transparentní a po posouzení vašeho případu Vás budeme informovat o celkové ceně za naše služby.
  2. Poté Vám připravíme veškerou smluvní dokumentaci a potřebné listinné podklady a zašleme je ke kontrole a připomínkám.
  3. Nakonec se sejdeme u nás v kanceláři k podpisu smluvní dokumentace. Potom už se o všechno postaráme my – o dodání dokumentace na katastrální úřad, správu a po úspěšném zápisu do katastru o výplatu uschovaných finančních prostředků, a samozřejmě také o dohled nad celým procesem.

 

Jaké je cena služeb?

Cena za naše služby závisí na druhu poptávané služby a složitosti každého případu. Ceny za nejjednodušší případy začínají na 5 000,- Kč + DPH. Konkrétní cenu za Váš případ Vám sdělíme po sdělení základních informací.